Subscribe RSS
lokalizacja – bardzo ważna informacja na stronach www sty 18

Poszukując wczasów odchudzających (nie to żebym potrzebował, choć trochę schudnąc by się przydało) dotarłem poprzez “wczasy odchudzające” w Google do strony Ośrodka Jubilat.
Strona ładna, przyjemna, przejrzysta.

Ma jednak bardzo duży błąd, jakich zdarza się niespodziewanie wiele na różnych stronach www. Otóż nie ma na niej dużego,  przejrzystego komunikatu, gdzie znajduje się ten ośrodek (nad morzem? na Mazurach?). Zdjęcia też tego nie mówią, a myślę że dla potencjalnego ich klienta jest to bardzo istotne.  Na stronie głównej nie ma też wyraźnej informacji o adresie, telefonach kontaktowych itd. Pamiętajmy, że wg. badań ok. 30% powracających na stronę www internautów, chce znaleźć  numeru telefonu (źródła badań nie pamiętam).

Należy też pamiętać, że internauta w ciągu ok. 3 sek. podejmuje decyzję, czy zostanie na stronie. Na wstępie dajmy mu więc informacje, których potrzebuje bo konkurencja jest tylko o jedno kliknięcie dalej…

Category: strony www  | Tags:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply

*


− 1 = pięć