Subscribe RSS
Rynek hotelowy w Polsce – dynamiczny rozwój. maj 07

Rynek hotelowy w Polsce jest w fazie dynamicznego wzrostu, wynika z raportu przedstawionego przez portal inwestycje.pl. Zapoczątkowany w 2006 roku boom nadal trwa i przewiduje się, że tendencja ta będzie się utrzymywać do 2012 roku. Deweloperzy i sieci hotelowe, szukając możliwości inwestowania na rynku hotelowym, widzą w Polsce ogromny potencjał

Rok 2012 to magiczna data w polskim kalendarzu, wiąże się ona bowiem z organizacją Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Konsekwencją organizowania przez Polskę meczów piłkarskich jest potrzeba budowy obiektów hotelowych i modernizacji już istniejących. Jest to niewątpliwie ogromne wyzwanie dla branży hotelarskiej, jak też dla tych gałęzi usług i przemysłu, które ją obsługują. Jednakże eksperci zastrzegają, że nie należy liczyć, iż hotele będą budowane wyłącznie na potrzeby EURO 2012. Jeśli nie mają szansy liczyć na zyski po zakończeniu rozgrywek, nie powstaną.

Category: ciekawostki
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply

*


7 − dwa =