Subscribe RSS
Maszerują Alladynki kwi 26

Alladynki, stały się hitem tego sezonu. Jeżdżąc po mieście mijam coraz więcej dziewczyn w „youcandancowych balladynkach”.To tylko moda, czy może nowy styl życia? Jedno jest pewne, te spodenki rozbudziły zmysły tysięcy nastolatek w Polsce.

Mam nadzieję, że w tym roku będzie naprawdę gorące lato i wszystkie dziewczyny ściągną „balladynki” i wskoczą w spodenki, spódniczki i stroje kąpielowe zostawiając alladynki głęboko w szafie. Swoją drogą zadziwiające jest, to jak można wmówić ludziom za pomocą jednego programu, że tego typu spodnie wyglądają ładnie na kobiecym ciele.

Postanowiłem zobaczyć co myślą o tym kobiety, poguglałem, a oto i efekt:

Wypowiedzi na forum:

janina1984: Jak dla mnie pumpy to masakra, jeszcze dzinsy w stylu yoka ujdą, ale pumpy – toż to wygląda jak do pieluchomajtek! w jakim my kraju żyjemy  mamy szariat czy wolno nam pokazać piękne nogi?!

pink69: Jestem na maksa zachwycona alladynami i jestem pewna,że je kupię,póki jeszcze nikt nie nosi.Uwielbiam mieć coś,czego nikt nie ma

Jak widać „pumpy alladyna” budzą skrajne emocje wśród samych kobiet. Interesuje mnie jeszcze czy powstanie jakiś mega odjazdowy odpowiednik takich spodni na plażę? Niedługo będziemy nad Baltykiem więc sprawdzimy czy „pieluchomajtki” będą nadal popularne. Może uda nam się nagrać jakiś materiał o tym seksownym inaczej wdzianku. I tak na zakończenie ……. „Precz z pieluchomajtkami!”

Definicja z www.sjp.pl: pieluchomajtki

1. pieluchomajtki
znaczenie:    rodzaj jednorazowej bielizny, najczęściej dla dorosłych z problemami nietrzymania moczu
dopuszczalność w grach:    tak
występowanie:    Słownik ortograficzny języka polskiego – Muza 2001, 2005 – T. Karpowicz
odmienność:    tak
W    pieluchomajtkach, pieluchomajtkami, pieluchomajtkom
f    pieluchomajtek

Category: humor  | Tags: , , , ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply

*


+ 6 = dziewięć